Sada dvou luxusních teakových leháte s pohodlnými poduškami

Sada dvou luxusních teakových leháte s pohodlnými poduškami
Luxusní dřevěná lehátka k bazénu s bílým polstrováním
Luxusní dřevěná lehátka k bazénu s bílým polstrováním
Složené dřevěné zahradní lehátko nezabere příliš místa
Složené dřevěné zahradní lehátko nezabere příliš místa
Zahradní lehátko k bazénu z teakového dřeva
Zahradní lehátko k bazénu z teakového dřeva

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.8/10

Představte si tu scénu. Slunce zapadá a barví oblohu do oranžových a karmínových odstínů. Vzduch je naplněn vůní rozkvetlých květin a čerstvě posečené trávy. Uprostřed tohoto idylického prostředí vás láká pár zahradních lehátek z teakového dřeva s polštáři. Stojí tam jako důkaz rustikálního šarmu a elegance, jako pozvánka k posezení a nasávání klidu a krásy přírody.

Nejsou to obyčejná křesla. Jejich dřevo je z masivního teaku, který je známý svou bezkonkurenční pevností a odolností. Nejedná se o materiál, který by se podřizoval rozmarům počasí. Ne, stojí vysoko a hrdě, odolá i tomu nejostřejšímu slunci a nejdivočejšímu dešti. Nejde však jen o odolnost. Teakové dřevo bylo ošetřeno s maximální péčí, prošlo složitým procesem smršťování, umělého sušení a poté pečlivého broušení, dokud není hladké a jemné na dotek.

Design je ztělesněním ergonomického luxusu. Opěradla jsou nastavitelná a přizpůsobují se tvaru vašeho těla, což zajišťuje bezkonkurenční pohodlí, když se v těchto židlích nakláníte. A když skončíte? Tato křesla se dají úhledně složit, což je dokonalá kombinace funkčnosti a stylu. Pohodlný design: Skládací lehátko má ergonomicky zakřivený tvar, který vám umožní pohodlně si lehnout a kvalitně odpočívat. Poduška vám zajistí extra pohodlí. Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Nejenže zvětšují prostor k sezení, ale povyšují vaši zahradu nebo terasu na oázu klidu a stylu. Polštáře z teakového dřeva jim jen dodávají na půvabu, jejich měkkost je dokonalým kontrastem k pevnosti teakového dřeva. Povrchová úprava na vodní bázi na hladce obroušeném tvrdém teakovém dřevě ještě více umocňuje jeho přirozenou krásu a dodává mu jemný lesk, který na slunečním světle září.

Základní vlastnosti

  • Materiál: masivní teakové dřevo / látka
  • Rozměry rozložené:
  • šířka: 50 cm
  • délka: 175 cm
  • výška: 55 cm
  • Rozměry složené:
  • šířka: 50 cm
  • hloubka: 87 cm
  • výška: 16 cm
  • Hmotnost: 24,5 kg

Cena v době recenze: 12 603

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Sada dvou luxusních teakových leháte s pohodlnými poduškami.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Moderní a netradiční ergonomický tvarované zahradní lehátko

Moderní a netradiční ergonomický tvarované zahradní lehátko

» Další Levné pohodlné modré lehátko k bazénu

Levné pohodlné modré lehátko k bazénu