Plastová lehátka

Zelené plastové zahradní polohovatelné lehátko

Zelené plastové zahradní polohovatelné lehátko

Klasické plastové lehátko Florida v zeleném designu připravuje ideální podmínky pro relaxaci vsedě či vleže. Uzpůsobeno je k prostému odpočinku na zahradě, terase či balkoně a k vychutnávání si chvilek spojených s pobytem na čerstvém vzduchu. Svým přírodně laděným design se snaží sladit s venkovním prostředím a nijak ho nenarušovat. Jak moc se mu to daří, musíte posoudit sami.

Cena v době recenze: 1 579 Kč

Odolné polohovatelné lehátko z umělého ratanu Timpana SunPohodlné ratanové lehátko na opalování

Odolné polohovatelné lehátko z umělého ratanu Timpana Sun

Dopřejte si zasloužený odpočinek po náročném pracovním dnu! Zahradní lehátko z umělého ratanu Timpana Sun zve k příjemnému poležení s výhledem do přírody, četbě knih i odpolednímu šlofíku. Jeho výšku lze totiž snadno přizpůsobit individuálním potřebám. Lehátko je vyrobeno z umělého ratanu, který je k nerozeznání od toho přírodního.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Polohovatelné plastové zahradní lehátkoZelené plastové zahradní lehátko

Polohovatelné plastové zahradní lehátko

Zahradní lehátko Florida je klasikou, na kterou se můžete spolehnout. Plastové lehátko vyniká v mnoha směrech. Jednak je nadčasovou a zároveň nesmrtelnou záležitostí, hned tak určitě nevyjde z módy. Silnou stránkou je velice snadná údržba, kdy stačí umýt mýdlovou vodou či saponátem. Další předností je, že můžete lehátko umístit i v blízkosti venkovního bazénu, neboť voda není problém.

Cena v době recenze: 1 059 Kč

Luxusní lehátko/lavice z umělého ratanuPolohovatelná ratanová zahradní lavice

Luxusní lehátko/lavice z umělého ratanu

Zvětšená verze lehátka CALGARY je vyrobena z hliníkové konstrukce, díky níž se můžete spolehnout na dlouhou životnost. Opletení je z kvalitního umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od +50 °C do –10 °C. Polohovatelné opěradlo a velmi měkké béžové polstrování zaručí naprostý komfort i po mnoha hodinách, které na lehátku strávíte.

Cena v době recenze: 3 899 Kč

Bílé plastové polohovací zahradní lehátko SmeraldoBílé plastové rozkládací zahradní křeslo

Bílé plastové polohovací zahradní lehátko Smeraldo

Zahradní plastové polohovací lehátko Smeraldo využijete při relaxování na zahradě nebo u bazénu. Lehátko z plastu je charakteristické svojí snadnou údržbou a pevností. Díky použití UV filtrů je lehátko stálobarevné a má dlouhodobou pevnost.

Cena v době recenze: 1 054 Kč

Plastová lehátka jako každá jiná slouží k navození relaxace a odpočinku na slunci. Skvěle se hodí k bazénům, na koupaliště, terasy či pod dřevěné pergoly. Díky jejich lehkosti a snadné skladovatelnosti je můžete kdykoliv přemistít z jednoho koutu zahrady na druhý. Další benefit se ukrývá v nízké pořizovací ceně a jednoduché údržbě, což jsou mnohdy právě ty argumenty, které rozhodnou o koupi.

Plastová zahradní lehátka jsou kromě bezúdržbovosti skvělá v tom, že disponují vysokou pevností a skládacím systémem. Možnost složení lehátka představuje velkou výhodu v době zazimování zahrady.

Stejně tak jako u dřevěných lehátek či kovových, existují i u plastových různé modifikace. Jedním takových zástupcem jsou plastová lehátka polohovací, která umožňují nastavit si opěradlo do požadované polohy. To značně ovlivňuje míru komfortu. Pokud však toužíte ještě po větším pohodlí, určitě nepodceňte výběr polstrování.