Černé kovové zahradní lehátko područkami z teakového dřeva

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Představte si klidné odpoledne na své zahradě, kde klidně odpočíváte na černém kovovém zahradním lehátku, jehož opěrky z teakového dřeva dodávají teplo a eleganci. Toto krásné zahradní lehátko je navrženo tak, aby vám poskytlo úroveň pohodlí, jakou byste očekávali od luxusní matrace v ložnici. Není to jen kus nábytku, ale útočiště, kde si můžete odpočinout, načerpat energii a nabídnout svému tělu odpočinek, který si zaslouží.

Černé kovové zahradní lehátko je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které slibují dlouhou životnost a minimální údržbu. Nebudete se muset bát, že by se v dohledné době opotřebovalo nebo ztratilo svůj půvab. Jeho odolnost svědčí o mnoha slunečných dnech a hvězdných nocích strávených v pohodlí vaší zahrady.

Zahradní lehátko Hartman Alice má pevnou hliníkovou konstrukci s výpletem z umělé tkaniny, je odolné vůči vodě i slunečnímu záření a jeho údržba je velmi snadná. Textílie je vypnuta do rámu kostry a je z vysoce pevné, umělé tkaniny zvané Textilen. Tato tkanina je stálobarevná, nedráždí pokožku, je absolutně nenasákavá a odolná proti mechanickému poškození. Lehátko je vybaveno polohovací zádovou částí. Výhodou lehátka jsou sklápěcí područky. Umožňuje opalování i odpočinek na zahradě, terase nebo přímo u bazénu.

Zahradní nábytek Hartman se snaží dosáhnout maximální rovnováhy mezi odolností a ideální hmotností kusu nábytku. Tloušťku rámu do značné míry určuje životnost nábytku, ale zároveň musí být nábytek lehký pro případnou manipulaci. Větší modely jsou vybaveny dvoustěnnými rámy pro extra pevnost. Výběr kvalitního materiálu zaručuje odolnost a sytost barev, pevnou konstrukci a bezúdržbové potahy. Nábytek je konstruován tak, aby mohl být umístěn venku po celý rok, bez nutnosti uskladnění.

Preferujete lehátko, které se snadno přemisťuje? Hliníková lehátka jsou lehká a mají moderní design díky čistým liniím. Zádová a sedací část je vyrobena z textilu. Hliník je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro zahradní nábytek! Kromě trendy vzhledu má hliníkový materiál mnoho výhod. Hliník je extrémně pevný materiál, ale zároveň je velmi lehký a nepodléhá korozi. Pro zajištění správné ochrany hliníku je materiál ošetřen speciální vrstvou. Díky tomu optimálně odolává různým povětrnostním vlivům.

A nepřehlédněme ani estetický vzhled! Díky různým designům a stylům, z nichž si můžete vybrat, bude toto lehátko nepochybně zářivým klenotem v koruně vaší zahrady. Ať už máte klasické nebo moderní venkovní prostředí, existuje styl, který s ním bude bez problémů ladit a vylepší celkový vzhled vašeho venkovního prostoru. Takže směle do toho, přidejte tento krásný kousek do své zahrady a přijměte pohodlí a eleganci, kterou přináší.

Základní vlastnosti

  • výška sedu: 34 cm
  • výška opěrek: 51 cm
  • délka lehátka: 200,5 cm
  • polohování zádové opěrky
  • nosnost: 130 kg
  • sklápěcí područky

Cena v době recenze: 14 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Černé kovové zahradní lehátko područkami z teakového dřeva.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Bílé polohovací plastové plážové lehátko Fisso

Bílé polohovací plastové plážové lehátko Fisso

» Další Houpací zahradní lehátko MARINA De Luxe s velkým slunečníkem

Houpací zahradní lehátko MARINA De Luxe s velkým slunečníkem